SEW24SSX
At a Glance
Product Dimensions 23.5"h x 23.5"w x 24.63"d
The SEW24SSX is a 220V electric wall oven with convection designed for built-in installation in 23.6" H x 22" W x 24.7" D cutouts. When installed at the proper height, this unit is compliant with ADA guidelines for user accessibility.Read More
or
What We Offer
Quick Ship Inventory: 99
Get to know this product.
Product Overview
Product Overview
Summit helps enhance smaller kitchen functionality with fully featured electric wall ovens specially sized for 24" x 24" spaces.
24" Wide 220V Wall Oven
Electric wall oven sized for 23.6" H x 22" W cutouts